1. 7. 2019
News / Všechny články

Křest alba ČERNÁ. Co přejí Nadě Válové Bára Basiková, Jitka Zelenková a Ester Kočičková?

Titulní obrázek

Jitka Zelenková, Ester Kočičková a Bára Basiková pokřtily album Nadi Válové ČERNÁ. Křest v zaplněném Kulturním domě Kyje doprovodil koncert s několika překvapeními.

Nadina kapela nazkoušela písně Jitky Zelenkové Rád a Báry Basikové Souměrná. Naďa a Bára také naživo zazpívaly společný duet z alba Vidíš tu hvězdu?

 

https://youtu.be/nrb8jarE4dc

Dvouhodinový koncert završilo několik přídavků. Nejdelší potlesk si vysloužila Naďa za skladbu Jednoho dne se vrátíš.

 

Já jsem ráda, že se mi vyplatilo otravovat šéfa firmy Warner Music, až mi řekl: Tak dobře, my to teda vydáme. Mně šlo hlavně o to splnit Nadě její velký přání a životní sen. Myslím si, že tady máme spoustu zpěvaček, který by vůbec nemusely lízt na jeviště, který třeba vyhrajou nějakou soutěž, někde zazářej a vlastně nic nedokázaly. Naďa má za sebou hodně dlouhou a tvrdou dřinu a hlavně taky má hodně odžito a ví, o čem zpívá. Takže já jsem hlavně hrozně ráda, že jsem Nadě mohla tohle přání splnit a že se ta deska dostane mezi lidi a že spousta lidí, který dodneška nevěděli, kdo je to Naďa Válová, tak to teďka budou vědět.

Bára Basiková

 

https://youtu.be/CbYN8Ofd4Ng

 

Tvoje album je nádherný. Já jsem ho poslouchala, když jsem byla v Třeboni v lázních. Pak jsem si udělal výlet do Rakouska k jezeru a tam jsem si to dala na uši. To je nádhera! Poslouchala jsem si to v úplném soukromí. Doufám, že ne naposled. A budu to mít při každý příležitosti, když se budu chtít zasnít a ponořit se. Já bych ráda, abyste se všichni zasnili a ponořili se tak jako já. Přeju ti hodně štěstí, protože bez štěstí není úspěch. Ať se ti daří.

Jitka Zelenková

 

https://youtu.be/TmZODg80J-w

 

Naďo, chtěla bych ti popřát jako já, která nejsem z toho showbyznysu velkého, abys i našla třeba cestu do showbyznysu malého, protože pořád bych tě ráda slyšela ještě v jiných žánrech, protože ty máš podle mě na všechno. Já se snažím zpívat, ale hrozně těžce, protože někdo se s tím narodí. Jak už jsem jednou řekla, ona otevře tu hubu a je to tam.

Ester Kočičková

 

https://youtu.be/hr1mochjxio

Tento přídavek měl nejdelší potlesk. Není divu.

 

https://youtu.be/A2IHTdP6HCY

FOTOGALERIE