Pro pořadatele

Nabídka vystoupení:

Technické informace k jednotlivým vystoupením naleznete na stránce Ke stažení.

Bára Basiková (halfplayback)

Bára Basiková je na hudební scéně více než čtyřicet let, a za tu dobu natočila mnoho alb různých stylů a žánrů, odehrála desítky rolí v mnoha muzikálech, a odzpívala tisíce koncertů. Její repertoár je velmi všestranný a bohatý. Díky jejímu klasickému pěveckému vzdělání a díky zkušenostem s mnoha skupinami a orchestry, zpívá operní árie i rockové balady.

Komorní recitál s klavírem

Vynikající klavírista a skladatel prof. Luboš Přibyl doprovází Báru téměř šestnáct let a na jejich vzájemné souhře a dokonalé hudební symbióze je to znát. Bára v komorních recitálech zpívá písně intimějšího rázu, šansony, balady, lidovky a samozřejmě svou klasiku. Vrcholem koncertů bývají árie z oper nebo jiná vážná hudba.

Bára Basiková se skupinou Blue Cimbal

Se skupinou Blue Cimbal Bára spolupracuje více než deset let, a v poslední době mají veliký úspěch a popularitu. V repertoáru jsou nejen Bářiny slavné písně, ale v podstatě průřez celou její pěveckou kariérou, a také písně lidové. Kapela má originální zvuk díky elektrickému cimbálu a dvěma bubeníkům.

Bára Basiková se svojí kapelou Basic Band

Basic Band je kapela, která Báru doprovází již patnáct let. V jejich repertoáru najdete Bářiny největší hity, ale i muzikálové, filmové a převzaté.

obsazení: klávesy, kytara, basa, bicí

Ukázky vystoupení:

Halfplayback
Píseň Bird Set Free, zpěv Bára Basiková – Show Jana Krause 24. 2. 2021

Komorní recitál s klavírem

Bára & BLUE CIMBAL

Bára s kapelou Basic Band