Novinky

Moje nová stránka na Facebooku

Moje nová stránka na Facebooku

Moji milí,

jistě jste si všimli, že jsem na moji FB stránku dlouhou dobu nevkládala žádné příspěvky. Nastal technický problém a stránka byla zablokována na vkládání příspěvků. I přes všechny možné pokusy a snahy se nám společně s mým týmem nepodařilo můj přístup obnovit. Snažili jsme se vytvořit stránku novou, ale tu nám opět FB zablokoval.

Doufáme, že se nám v co nejkratší době podaří celou věc vyřešit.

Děkuji za pochopení.

Bára

Můj hudební vesmír na ČRo Dvojka

Můj hudební vesmír na ČRo Dvojka

Bára Basiková o hudbě svého života. Po Karlu Gottovi, Mekym Žbirkovi, Heleně Vondráčkové nebo Michalu Horáčkovi přebírá pomyslnou štafetu sobotního hudebního pořadu na Dvojce Bára Basiková.

Přední česká interpretka, oceňovaná zpěvačka, která se věnuje nejrůznějším hudebním žánrům, člověk širokých kulturních zájmů, autorka dvou knih a mnoha písňových textů, ale také máma a – jak sama říká – obyčejná a normální žena nás každou sobotu vezme do světa svých oblíbených písní. Čím ji vybrané skladby ovlivnily či inspirovaly? Jaké životní období jí připomínají? Jakých hudebníků si váží a čím ji hudba naplňuje obecně?

Stejně tak, jako se sama Bára objevila a objevuje v mnoha hudebních zákoutích, od klasiky, přes rock a pop až po muzikál, bude coby moderátorka Dvojky vždy po 10. hodině nabízet pestrou paletu písní a interpretů, které a kteří tvoří její hudební vesmír. A možná i ten náš.

Informace o pořadu na webu  Dvojky.

Pořad se vysílá od března 2024.

Foto: Daniel Machalík

V pražské O2 areně se uskutečnil koncert k 60.výročí kapely Olympic

V pražské O2 areně se uskutečnil koncert k 60.výročí kapely Olympic

18.12. se v pražské O2 areně uskutečnil koncert k 60.výročí kapely Olympic.

Kapela Olympic letos oslavila šedesát let od svého založení. Jako bonus ke svému turné přidala koncert v O2 areně, na kterém zazněly největší hity z jejich rozsáhlého repertoáru. Pozváno bylo několik hostů, kteří na koncertě vystoupili. Jedním z hostů byla i Bára Basiková.

fotograf: Matěj Třešnák

Jazz Dock s kapelou Blue Cimbal

Jazz Dock s kapelou Blue Cimbal

Tentokrát jsem v Jazz Docku vystoupila (6. prosince) za doprovodu kapely Blue Cimbál a byl to opět nádherný večer, který jsme si všichni moc užili.

Děkuji kapele a vám všem, kteří jste Jazz Dock zaplnili do posledního místa.