Když skočíš, já taky…

Když skočíš, já taky...

Rozšířená verze mého blogu

Jsem zpěvačka. A herečka. A spisovatelka. A máma. Normálně zpívám všude možně. Dostávám za to peníze. Je to moje povolání. Když nezpívám, starám se o syna. Mám taky dvě dcery, ale o ty už se starat nemusím. A všechny tři moje děti jsou moje nejvíc. Nejvíc, co jsem v životě dokázala. Jinak jsem úplně normální, obyčejnej člověk, kterej je momentálně úplně vykolejenej. Učím se vysadit z pracovního tempa, zpomalit a přehodnocovat věci. Stejně jako vy.

279 Kč

̶3̶4̶9̶ ̶K̶č̶  – ušetříte 70 Kč (20 %)

KOUPIT

Bára Basiková (Remastered 2021)

Bára Basiková: Bára Basiková (Remastered 2021)

Debutové sólové album nazvané jednoduše Bára Basiková vyšlo v roce 1991

Každou píseň napsal jiný skladatel, pod všemi texty je podepsán Jan Sahara Hedl. Na desce se setkala tehdejší hudební elita, a to nejen díky autorům, ale i hudebníkům, kteří albu nahrávali. Mezi autory najdeme mj. Davida Kollera (píseň Troja nahrála skupina Lucie), Otu Baláže (Souměrná), Michala Pavlíčka (Říjen spí), Romana Dragouna (Víkend lvích vášní) a Martina Němce (Pouštní anděl).

279 Kč

̶3̶1̶9̶ ̶K̶č̶  – ušetříte 40 Kč (13 %)

KOUPIT CD

459 Kč

̶5̶2̶9̶ ̶K̶č̶  – ušetříte 70 Kč (13 %)

KOUPIT LP

SLZY

Bára Basiková: SLZY

Nejnovější studiové album vydala Bára Basiková v roce 2018

Reflektuje její zálibu k hudbě 80. let, zejména k tvorbě Depeche Mode, Cocteau Twins, Davida Bowieho a The Cure. Přináší písně o lásce, vášni, zklamání, rozchodech, manipulaci, samotě, hledání životní cesty i vnímání krás tohoto světa.

329 Kč

̶3̶4̶9̶ ̶K̶č̶  – ušetříte 20 Kč (6 %)

KOUPIT CD

Anna Basiková: Mrak

Anna Basiková: Mrak

Čtyři kamarádky, čtyři příběhy. Přátelství, láska, závislosti, deprese, lži a smutek a také hledání smyslu života. Najdeme ho na dně filtrované kávy?

M hledá smysl života, R začíná znovu, A žije ve vztahu plném lží a K stále utíká sama před sebou. V životě těchhle čtyř mileniálek zdaleka nejde jen o avokádové tousty. Čeká vás příběh plný přátelství a lásky, ale i závislosti, deprese, lži a smutku. Najdou se v něm všichni, kteří mají někdy pocit, že je jejich život absolutní nesmysl, nevědí, kde a jak ten smysl najít, a zjišťují, že na dně filtrované kávy to asi nebude.

237 Kč

̶2̶7̶9̶ ̶K̶č̶  – ušetříte 42 Kč (15 %)

KOUPIT