29. 5. 2022
News / Všechny články

Co se chystá?

Titulní obrázek

V těchto dnech natáčím své první muzikálové album v dramaturgii a produkci Michaela Prostějovského a za doprovodu SOČR (Symfonický orchestr Českého rozhlasu), kde zaznějí nahrávky např. z muzikálu Sunset Boullevard, hudební režie se ujala úžasná Sára Bukovská, ve studiu ORM.

Dokončuji editaci svého prvního literárního díla, románu Rozhovory s útěkem, které vyjde (po 40 letech od vzniku) na podzim v nakladatelství Albatros.

Se svou doprovodnou skupinou BasicBand zkouším nový repertoár, máte se na co těšit!

Dokončuji hudební album se skupinou Blue Cimbal, s níž spolupracuji a koncertuji více než deset let.

Dotáčím poslední epizody dalšího ročníku projektu Nový život díky plastice, s MUDr. Tomášem Doležalem a vybranými pacientkami, projekt bude slavnostně zakončen 23. června 2022 v galerii Malostranské besedy v Praze.

Začala jsem zkoušet nový muzikál Okno mé lásky s písněmi Petra Jandy a Olympicu, kde ztvárním maminku hlavního hrdiny.
Premiéra se chystá na listopad v divadle Broadway.

Natáčím další díl televizního cyklu Ikony Kamila Střihavky, které vysílá Čt Art.

Průběžně natáčím druhý časosběrný dokument s režisérkou, dokumentaristkou Helenou Třeštíkovou, tento film jsme začaly společně natáčet v lednu 2009 a během příštího roku bude pravděpodobně dokončen.

Náš První časosběrný dokument si můžete připomenout na YouTube.

Natočila jsem duet se svou přítelkyní a kolegyní Naďou Válovou na její druhé album, které vyjde na podzim a slavnostně bude pokřtěno 26. září!

Nafotila jsem krásné snímky s dětmi z dětských domovů pro charitativní kalendář Hvězdy dětem. Fotografovala Irena Zlámalová.