28. 5. 2022
News / Všechny články

Furt se něco děje. A kultura žije!

Titulní obrázek

V květnu jsem odehrála dvoják Jesuse v Hudebním divadle Karlín. Bylo vyprodáno a lidi byli boží! Děkujeme!

17. května jsme oslavili 60. narozeniny Oty Baláže, muzikanta, skladatele, dirigenta, zpěváka.

Přeložený koncert Balage 60 byl plný skvělých kolegů a kolegyň, kvalitní muziky i gratulantů, a zmapoval průřez hudební tvorby Oty. Byl to skvělej večer!

Kdo nebyl v O2 Universum, může koncert vidět na podzim 2022 v televizi. Já si s Otou zazpívala jeho skladbu Jesus, a nemohl chybět jeden z největších hitů mé kariéry – Souměrná, kterou mi Ota složil na moje první sólové album 1991.

Po dlouhé covidové pauze jsme se Stromboli odstartovali naše turné 2022! Myslím, že můžu mluvit za celou kapelu – jsme vám všem, kteří máte doma dva roky lupeny (a čekali jste spolu s námi), ohromně vděční. Není to samozřejmost, my si to uvědomujeme a moc si toho vážíme.

Koncertů máme dost, doufám, že kdo nás chce vidět a slyšet, určitě si vybere. Sledujte mé sociální sítě a web, kde termíny akcí pravidelně aktualizujeme. Aktuality najdete také na FB Stromboli.

Mimo koncertů se Stromboli  budu zpívat taky s Basic Bandem, čeká mě malé turné s Blue Cimbal, budu vystupovat s pěveckým sborem Andílci a připravujou se další akce.

Chystám pro vás spoustu novinek, které vám snad udělají radost! 

Budu se na vás těšit na koncertech!