19. 9. 2021
News / Všechny články

Je krásné něco silného a úžasného zažít a pak za to třeba zaplatit, než nezažít nic

Titulní obrázek

Prvním hostem nového pořadu CNN Prima News s názvem Povídej byla Bára Basiková. V téměř půlhodinovém rozhovoru mluví upřímně a otevřeně o svém dětství, třech manželstvích a depresích.

„Vždycky jsme inklinovala k vážnějším tématům a mám to dodnes, přitom jsem člověk, který se rád baví má rád zábavu, mejdany a smích. ale můj vnitřní svět je asi založený na nějakých vážných věcech nebo tématech a inklinuju – ať už je to v literatuře, ve filmu, ve výtvarném umění – spíš k těm smutným věcem,“ říká zpěvačka.

Až v dospělosti zjistila, že má deprese, které se opakují v cyklech, ale úspěšně se léčí.

Do všeho po hlavě

Své partnery si vybírala srdcem a instinktem. Jak umělkyně přiznává, do všeho jde po hlavě a nepřemýšlí o praktických věcech:

„Dneska můžu říct, že ano, jsem třikrát rozvedená, to by mě v životě nenapadlo, že mě to potká. Ale proč ne, je fakt, že pokaždé jsem se vdávala z lásky a myslela jsem to upřímně, vážně a možná napořád. Díky tomu můžu říct, že jsem zažila něco úžasného, co třeba nikdo nezažil za celý život. Pořád říkám, že je krásné něco silného a úžasného zažít a pak za to třeba zaplatit, než nezažít nic.“